علی فیضی: تجربه، بهترین قطب نمای آینده است.

شما بهتر از هر کسی بازار کارتان را می شناسید، و من تجربیات مختلفی در حوزه راه اندازی کسب و کار آنلاین دارم – از دیزاین گرفته تا مارکتینگ و فروش – ما در کنار هم آینده بهتری را رقم خواهیم زد!

در کمتر از 72 ساعت، سایتِت رو راه اندازی کن!

درآمد مهم تر است یا داشتن بهترین سایت بدون درآمد؟ به جای صرف زمان زیادی برای طراحی سایت، به راه اندازی سریع کسب و کارتان و رسیدن به درآمد فکر کنید. هدف ما از طراحی سایت، راه اندازی سریع کسب و کار شما و رسیدن تان به درآمد است. همین هفته سایت تان را تحویل بگیرید.

برند خودتو بساز

طراحی لوگو برای کسب و کار کوکاکولا بر درب بطری نوشابه با آرم کوکاکولا به رنگ سفید و زمینه قرمز

اولین گام برای داشتن یک کسب و کار آنلاین موفق، داشتن یک لوگوی حرفه ای است. برای شروع یک کسب و کار نو، نیازمند انتخاب یک نام مناسب و طراحی یک تصویر مناسب به عنوان لوگو برای معرفی خود به مخاطبان و مشتریانتان هستید. برای انتخاب نام و طراحی لوگو از ما کمک بگیرید. 

طراحی لوگو برای کسب و کار کوکاکولا بر درب بطری نوشابه با آرم کوکاکولا به رنگ سفید و زمینه قرمز
راه اندازی کسب و کار آنلاین با برندسازی شروع می شود - ماگ استارباکس در دست یک دختر جوان

وقتشه همه بشناسَنِت

راه اندازی کسب و کار آنلاین با برندسازی شروع می شود - ماگ استارباکس در دست یک دختر جوان

اگر کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کرده اید و وب سایت شما در حال حاضر فعال است ولی از ترافیک و بازدید خود ناراضی اید، وقت آن رسیده که با استفاده از گوگل و راه های مختلف بازاریابی، بازدید سایت خود را بیشتر کرده و خدمات و محصولاتتان را در دسترس مشتریانتان قرار دهید.

دنیا را تغییر دهید

در دوره ی حساس و فوق العاده ای ویژه ای هستیم که کسب و کارهای آنلاین جایگاه ویژه ای در زندگی ما پیدا کرده اند. اگر می خواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و یا به کسب و کار سنتی خود جان تازه ای ببخشید، آماده ی همکاری با شما هستیم.

به سایت تان به عنوان یک شعبه از کسب و کارتان یا یک دفتر کار (یا فروشگاه تان) نگاه کنید. امروز همه ما محصولات و خدمات دیجیکالا و اسنپ را با فروشگاه ها و خدمات سنتی مقایسه می کنیم و تفاوتی بین اینترنتی بودن و سنتی بودن آنها قائل نیستیم، بلکه کسب و کاری را انتخاب می کنیم که مزایا و سود بیشتری برای ما دارد.

در نتیجه اگر ایده ای در سر دارید رو کمک ما حساب کنید تا زودتر بتونید اجراش کنید. بیایید اجراش کنیم.

کسب و کار اینترنتی تان را در این هفته راه اندازی کنید.

از اینجا شروع کنید

1. تماس بگیرید

در مورد نحوه ی اجرای ایده تان، اطلاعات کافی ندارید؟ نمی دانید چطور اجرایش کنید؟ ما عاشق راه اندازی کسب و کارهای آنلاین هستیم. تماس بگیرید تا در این باره مفصل با هم صحبت کنیم و چم و خم کار را بسنجیم.

2. همه چیز را مطرح کنید

یک مصاحبه مفصل خواهیم داشت که در آن به همه ابعاد کاری که قصد انجام آن را داریم می پردازیم. اینکه قبلاً کجا بوده اید، الان کجا هستید و می خواهید کجا باشید. همه ی این ها را کنار هم قرار می دهیم و یک استراتژی برای موفقیت کسب و کار شما می چینیم.

3. خودتان را نشان دهید

ایده ها رو زمین نمی مونند. اگر شما نجنبید، رقبا ایده تان را اجرا خواهند کرد، پس ایده ی خود را هرچه زودتر به واقعیت تبدیل کنید. فکری که در سرتان دارید، بسیار ارزشمند است – سرمایه گذاری کنید. ارزشش را دارد. فقط شروع کنید.

درباره راه اندازی کسب و کار بیشتر بدانید

حقیقتاً راه اندازی یک کسب و کار، کار چندان سختی نیست، اما نگهداری آن و رساندنش به موفقیت کاری شاق است. برای آگاهی بیشتر در این زمینه، بیشتر مطالعه کنید.

No more posts to show