علی فیضی دیزاینر دیجیتال مارکتر و طراح ایرانی

بیایید ایده هایتان را اجرا کنیم

سلام. من علی فیضی، متولد 1369، دیزاینر، دیجیتال مارکتر و کارشناس بازاریابی اینترنتی ام. جستجوگری جسور که به افزایش دانش و مهارت هایش علاقه شدیدی دارد و سعی می کنم در تمام جوانب کارم مهارت لازم را داشته باشم. حرفه ای را که دنبال می کنم، حرفه ی دیزاین، تبلیغات و بازاریابی دیجیتال است که وجه اشتراک آنها را در حل مسائل با قوه خلاقیت می‌دانم. دانش آموخته رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم. نزدیک به یک دهه است که در زمینه طراحی سایت و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین و طراحی گرافیک فعالیت دارم. با برندهای مختلفی همکاری داشته و این وب سایت را برای ارتباط بهتر و نزدیک تر با شما مدیران کسب و کار راه اندازی نموده ام. اینجا را راهی می دانم تا باهم ایده های نابی را اجرا کنیم.

دوره هایی که تا به امروز گذرانده ام:

  • دوره گرامر دیزاین – موسسه شیوا
  • دوره طراحی لوگو – گروه ائلمان دیزاین
  • دوره راه اندازی کسب و کارهای آنلاین – کورسرا
  • دوره بازاریابی آنلاین – یودمی
  • دوره تبلیغ نویسی – یودمی
  • دوره سئو – یودمی
  • دوره صفحه آرایی – لیندا
  • دوره طراحی رابط کاربری – یودمی
  • دوره طراحی وب – استاد نیرومند

و اگر مطالعه و کتاب را هم از سوابق تحصیل یک فرد قلمداد می کنید، صدها عناوین کتاب ارزنده در موضوعات بالا مطالعه کرده ام.

علی فیضی، به چه کار شما می آید؟

همه کارها رو به یه نفر بسپارید و طرف حسابتون هم یه نفر باشه!

اگر کسب و کار موفقی در بازار سنتی دارید، اما وارد حوزه دیجیتال و کسب و کارهای آنلاین نشده اید، آماده ام تا در توسعه کسب و کارتان و راه اندازی کسب و کار آنلاین تان به شما کمک کنم.

خدماتی که در این زمینه می توانم برای شما انجام دهم:

راه اندازی وب سایت، از صفر تا صد پروژه را برایتان می چینم، طراحی ظاهر وب سایت براساس نیاز کسب و کار و مشتری هدف شما، نوشتن محتوای تبلیغاتی وب سایت برای جذب مخاطب و فروش بیشتر، جذب مخاطب از موتورهای جستجو (سئو)، طراحی بنر و پوسترهای تبلیغاتی آنلاین، طراحی لوگو برای افزایش اعتبار و شناخت بهتر کسب و کار شما، اجرای کمپین های تبلیغاتی آنلاین جهت معرفی بیشتر محصولات و کسب و کارتان.

به قولی، منِ علی فیضی، آدمِ از صفر شروع کنی ام، دوست دارم همه چیز رو از صفر بچینم تا بیاد بالا!

مطابق آنچه در بخش دوره هایی که گذرانده ام، ذکر کردم، برای هر مهارتی که ادعای انجام آن را دارم، دوره ای حرفه ای متناسب با آن مهارت را گذرانده ام.

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با مهارت های لازم در حوزه کسب و کار و دیزاین، مقالاتی را در بخش وبلاگ سایت ارائه کرده ام تا اگر لازم می دانید در موضوعاتی نظیر، راه اندازی کسب و کار آنلاین، طراحی لوگو حرفه ای و موضوعات دیگر اطلاعات بیشتر و کامل تری کسب نمائید.

برای ارتباط با من از صفحه تماس با ما استفاده کنید.