دوره رایگان راه اندازی کسب و کار آنلاین

دوره جامع راه اندازی کسب و کار آنلاین بصورت کاملاً رایگان

قبل از آشنایی شما با محتوای دوره، چند خطی را به معرفی مدرس دوره اختصاص می دهیم و پس از آن به محتوای دوره و نظر شرکت کنندگان دوره راه اندازی کسب و کار آنلاین می پردازیم.

مدرس دوره جامع راه اندازی کسب و کار آنلاین چه کسی است؟

جون دیکالِبیس یک بازاریاب موفق است که پشتوانه 20 سال مشاوره به کسب و کارهای مختلف را درباره راه اندازی کسب و کار آنلاین خود را در پرونده دارد. او در وب سایت کورسرا یک دوره آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین دارد و در آن به هر آنچه برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین موفق نیاز دارد، می پردازد.

دیکالبیس درس خوانده ی گرافیک دیزاین است و رفته رفته به کسب مهارت های لازم برای مدیریت و راه اندازی کسب و کار و بازاریابی آنلاین می پردازد که به صورتی کامل و جامع و کاملاً رایگان در اختیار شما می گذارد.

در دوره جامع راه اندازی کسب و کار آنلاین چه می آموزید؟

در این دوره، دیکالبیس ابتدا سعی می کند که به شما درک درست و مناسبی از راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدهد. مدل های مختلف کسب و کار را بررسی می کند. نام گذاری و نکاتی را که برای انتخاب نام برند و دامنه خود لازم دارید را به شما گوش زد می کند. کمک می کند بتوانید شناخت بهتری نسبت به مشتری هدفتان به دست بیاورید و بتوانید ویژگی های شخصیتی مشتری هدف تان را تشخیص داده و از آن در موفقیت کسب و کارتان به خوبی استفاده کنید.

اهمیت هویت برند را بیان می کند و در چگونگی طراحی هویت و شخصیت مناسبی برای برند و کسب و کار شما بهتان کمک می کند. او از ارزش برند و وجه تمایز شما با رقبا سخن می گوید و به شما نحوه ایجاد تمایز در رقابت با رقبایتان را می گوید.

از اهمیت کپی رایتینگ و تبلیغ نویسی، دیزاین، عکاسی و تولید محتوای مناسب برای وب سایت و کسب و کار آنلاین تان صحبت می کند و نکاتی را که باید در تولید محتوای نوشتاری و تصویری وب سایت تان بدانید به خوبی بیان می کند. پس از آنکه همه چیز را به خوبی کنار هم چیدید، نوبت بازاریابی و فروش می رسد.

دیکالبیس در زمینه بازاریابی و ارتباط موثر با مشتری و فروش نیز نکات لازم را گوش زد می کند. همچنین یک قالب از پیش آماده شده برای معرفی کسب و کارتان به شرکا و سرمایه گذارانتان در اختیار شما قرار می دهد تا در صورت نیاز به جذب سرمایه مالی و نیروی انسانی، دست تان خالی نباشد.

سرفصل های دوره جامع راه اندازی کسب و کار آنلاین

این دوره در چهار بخش تدوین شده است که در ادامه به آنچه در طی این دوره می آموزید اشاره می کنیم:

بخش اول: با اصول تجارت آنلاین آشنا شوید

در این بخش با تعریف کسب و کار آنلاین خود، افتتاح حساب بانکی تجاری، ارزش مشتریان، برندسازی کسب و کار و متمایز کردن خودتان از رقبا آشنا خواهید شد.

بخش دوم: راه اندازی کسب و کار آنلاین

در این بخش طراحی وب سایت برای کسب و کار آنلاین خود را یاد می گیرید.

بخش سوم: آماده سازی شروع کسب و کار

در این بخش استفاده به نکاتی که برای مدیریت بهتر وب سایت و ارائه خدمات و محصولات خود لازم دارید، می پردازد.

بخش چهارم: کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کردید، بعدش چی؟

در این بخش، کارهایی که برای کسب و کار خود و استراتژی های بازاریابی که برای پایداری و ثبات کسب و کارتان لازم دارید را به شما خواهد گفت.

کسانی که دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی را گذرانده اند چه می گویند؟

شما می توانید به صحفه این دوره در کورسرا سر بزنید و نظرات شرکت کنندگان را ببینید. متوجه خواهید شد که شما برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود به چیزی بیشتر از این دوره نیاز ندارید و آن را دوره ای گام به گام برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین بیان می کنند. هر آنچه شما برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود لازم دارید، در این دوره بیان می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.