خدمات استودیو فیضی

خدمات استودیو فیضی به طور کلی هر آنچه را که شما برای راه اندازی و کسب درآمد از وب سایت و کسب و کار آنلاین ان انتظار دارید، را ارائه می دهد. عمده خدمات راه اندازی کسب و کار اینترنتی، به طراحی لوگو، طراحی وب سایت و خدمات بازاریابی و تبلیغات اطلاق می شود. در ادامه به اختصار به معرفی این خدمات می پردازیم.

امروزه خدمات بازاریابی و تبلیغات، تنها به بازار سنتی و تلویزیون و بیلبورد و کار ویزیت و… تلقی نمی شود. در عصر دیجیتال، تبلیغات رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته و اگر بنا باشد امروز تبلیغاتی هم صورت بگیرید، باید در بزرگراه گوگل و موتورهای جستجو هزینه شود. دیگر بحث بنر و بیلبورد خیابانی نیست و بحث بر سر بنرهای دیجیتالی و قابل کلیک است و رتبه گرفتن در کلمات کلیدی که مشتریان در گوگل و سایر موتورهای جستجو تایپ می کنند.

همه هدف ما این است تا فکر و ذهن شما به جای طراحی سایت، به اداره کسب و کار و بازاریابی آن معطوف شود و از بابت طراحی و راه اندازی کسب و کار آنلاین خود خیالتان آسوده باشد. امروزه به لطف وجود سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس، راه اندازی وب سایت های شخصی، شرکتی، خدماتی و فروشگاهی شما به سرعت و با حداقل هزینه میسر است. در نتیجه می توانید به جای صرف زمان و هزینه خود برای طراحی سایت، به فکر فروش و بازاریابی و تبلیغات کسب و کارتان باشید.

طراحی لوگو: بهتر دیده شوید!

یکی دیگر از خدمات استودیو فیضی، طراحی لوگو است. طراحی لوگو از مهم ترین کارها برای راه اندازی کسب و کار آنلاین شماست. شما با لوگوی تان شناخته می شوید. هیچ کدام از ما شاید شرکت گوگل، اپل، مایکروسافت، کوکاکولا و… را از نزدیک ندیده باشیم، اما از آنها یک تصویر در ذهن مان داریم. آن تصویر چیزی نیست جز لوگوی این شرکت ها. 

اینجاست که اهمیت لوگو و طراحی یک لوگوی حرفه ای خود را به خوبی نشان می دهد. شما با لوگوی تان دیده می شوید و هر چقدر هم که برای دفتر و محل کارتان هزینه کرده باشید، ممکن است بسیاری از مشتریان تان هرگز از دفتر و محل کار شما دیدن نکنند، اما بدون شک لوگوی شما را خواهند دید. هزینه کردن شما در طراحی لوگو، سرمایه گذاری بر روی تصویر و شخصیت شرکت شما در ذهن مشتری است. با طراحی حرفه ای لوگو، تصویری با شخصیت از خود در ذهن مشتریتان به جای بگذارید.

طراحی وب سایت، گام اول راه اندازی کسب و کار اینترنتی

تفاوتی ندارد که کسب و کار شما خدماتی است یا فروشگاهی. هر چه هست برای شروع نیاز دارید تا وب سایتی برای مدیریت کسب و کارتان و ارتباط با مشتریانتان راه اندازی کنید. طراحی وب سایت گام اول در بازاریابی و تبلیغات کسب و کارتان است. شما برای فروش محصولاتتان و ارائه خدمات به مشتری، نیاز به یک دفتر و محل کار مناسب هستید. این دفتر در دنیای دیجیتال همان وب سایت شما است. سعی کنید در طراحی وب سایت کسب و کارتان، نهایت دقت را به خرج دهید تا محیط مناسبی برای مشتریانتان و متناسب با شخصیت کسب و کارتان فراهم کنید.