طراحی لوگو

امروزه شما برای فعالیت در هر فضایی، خواه دیجیتال باشد و خواه بازار سنتی، نیازمند طراحی لوگو و تصویری برای معرفی خودتان به مخاطبان و مشتریانتان هستید. این مهم با ورود دنیای تجارت الکترونیک و کسب و کارهای آنلاین و به اصطلاح اینترنتی بیشتری از هر زمان دیگری احساس می شود. به مانند هر حرفه دیگری طراحی لوگو نیز پیچ و خم های خاص خود را دارد که براساس نیازهای هر مخاطب کارشناسان گرافیک و دیزاین، نکاتی را برای خروجی بهتر کار، لحاظ می کنند. مثلاً برای یک شبکه تلویزیونی که سالهای سال از یک لوگو و آرم می خواهد استفاده کند بررسی های بسیار دقیق و حساسی لازم است تا این لوگو بتواند برای ده ها سال نیازمند تغییر نباشد.

حال این موضوع برای یک کسب و کار نوپا که همچین نیازی ندارد متفاوت است. دلیل اختلاف قیمت طراحی لوگو در استودیو و آژانس های مختلف نیز به همین منظور است. مسلماً هزینه ی 50 میلیون تومان برای طراحی لوگوی شبکه سه که چند دهه عمر کرده و همه ما شبکه را با آرم آن می شناسیم، هزینه چندانی نیست ولی یک کسب و کار کوچک آیا توان پرداخت این مبلغ را دارد؟ به همین منظور استودیو فیضی برای شما مشتریان عزیز تعرفه ای معقول و منطقی تدوین دیده است که می توانید در این صفحه مشاهده کرده و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمائید.

نمونه لوگوهای طراحی شده

تعرفه طراحی لوگو استودیو فیضی

تعیین دقیق نرخ و تعرفه طراحی لوگو، نیازمند بررسی وضعیت کسب و کار و خواسته و هدف مشتری می باشد. به طور پیش فرض و بدون در نظر گرفتن شرایط کسب و کار شما، نرخ و تعرفه طراحی لوگو استودیو فیضی به شرح زیر است:

ثبت سفارش طراحی لوگو

برای ثبت سفارش طراحی لوگو کسب و کار خود از طریق راه های ارتباطی و یا دکمه زیر می توانید اقدام نمائید.

برای آگاهی بیشتر بخوانید