طراحی سایت

طراحی سایت به سان خرید یا اجاره یک دفتر کار یا مغازه می ماند. شما با خرید یک دامنه مانند alifeyzi.ir در واقع یک نام تجاری برای کسب و کار خود انتخاب و خریداری می کنید که این نام به مرور اعتبار کسب می کند و هرچه از قدمت طراحی سایت و ارائه خدمات و محصولات شما به مشتریان بگذرد، بر ارزش آن اضافه می شود. کافی است نگاهی به گرانترین دامنه های اینترنت بیندازید و ببینید که ارزش یک کسب و کار آنلاین تنها به میزان فروش محصولات آن خلاصه نمی شود، و هر روز ارزش دامنه شما بیشتر و بیشتر می شود تا جایی که گرانتر از دفتر و فروشگاه سنتی شما خواهد شد.

نمونه سایت های طراحی شده

طی این سال ها فعالیت سایت ها مختلفی را طراحی کرده ایم که از آنها نمونه های موفقی را که تا به امروز فعالیت خود را ادامه می دهند آورده ایم.

انتشارات زبان مهر

طراحی سایت انتشارات زبان مهر

نشر زبان مهر به عنوان یکی از فعالان حوزه کتاب، توانستند با فعالیت مناسب و همکاری های لازم حضور فعال و موفقی در بازار آنلاین تجربه کنند. روزی که طراحی سایت این را شروع کردم، مجموعه به خاطر تجربیات بد و ناموفقی که با همکاران دیگر داشته بودند، امیدی به احیای سایت  و به نتیجه رسیدن کار، نداشتند. اما به مرور زمان با مشاهده نتایج سایت، رفته رفته انگیزه و امید به مجموعه برگشت و نتایج خوبی و قابل توجهی کسب شد که کماکان نیز ادامه دارد. 

راه اندازی و طراحی سایت انتشارات زبان مهر توسط علی فیضی
طراحی وب سایت شبکه ارغوان توسط علی فیضی

شبکه ارغوان

کارشناس بازاریابی دیجیتال شبکه ارغوان

شرکت شبکه ارغوان با سرمایه گذاری در گسترش کسب و کار خود در دنیای آنلاین، در حوزه فروش تجهیزات شبکه و ارائه خدمات شبکه فعال است. 

خدمات یوزبرد

طراحی سایت یوزبرد

طراحی سایت یوزبرد از دیگر خدماتی بود که برای مشتریان خود ارائه کردیم. این وب سایت برای معرفی خدمات سایت یوزبرد طراحی شد و کماکان فعال است. 

 
 

پ

 

طراحی سایت یوزبرد توسط علی فیضی
طراحی سایت شرکت بازرگانی سانتا تریدینگ

شرکت بین المللی سانتا

طراحی سایت شرکت بازرگانی سانتا

طراحی سایت شرکت بازرگانی سانتا را با توجه به نیاز مشتری به صورت انگلیسی طراحی شده است. 

برای طراحی سایت چه کار کنم؟

هنوز کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی نکرده اید؟ برای طراحی سایت خود یا دریافت اطلاعات جامعی از وضعیت فعلی کسب و کارهای آنلاین و اینکه چگونه می توانید شروع کنید و به چه چیزهایی نیاز دارید می توانید از مطالب بخش طراحی وب استفاده کنید و یا مستقیم با من تماس بگیرید.